Akdeniz Üniversitesi

Mevlana Değişim Programı Bilgilendirme Toplantısı (18 Mart 2013)

Mevlana Değişim Programı-1

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi tarafından, Mevlana Değişim Programı kapsamında Üniversitede yurtdışına gönderilecek ve yurtdışından gelecek öğrenci ve öğretim elemanı hareketliliği çalışmalarına ilişkin 18 Mart 2013 Salı günü Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Nuri ÖZALTIN Konferans Salonu’nda “Mevlana Değişim Programı Koordinatörleri Bilgilendirme Toplantısı” düzenlendi. Toplantıya Fakülte, Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarının Mevlana Değişim Programı Bölüm ve Program koordinatörleri katıldı.

Rektör Danışmanı ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Burhan ÖZKAN’ın açılış konuşması ile başlayan toplantı daha sonra Prof. ÖZKAN’ın “Akdeniz Üniversitesi Uluslararasılaşma Süreci ve Mevlana Değişim Programı” konulu sunumu ile devam etti. Prof. Dr. Burhan ÖZKAN’ın sunumunun ardından Mevlana Kurum Koordinatörü Uzm. Nurgül BÜYÜKKALAY tarafından “Mevlana Değişim Programı: Amacı, Kapsamı ve Uygulama Esasları” isimli sunum yapıldı.

Toplantı, Mevlana Değişim Programı’nın Akdeniz Üniversitesinde uygulanmasıyla ilgili süreçler, Uluslararası İlişkiler Ofisi’nden Bologma Süreci, Erasmus, Farabi ve Uluslararası İşbirlikleri ve Tanıtım Koordinatörlerinin de katıldığı panelde gerçekleşen tartışma ile son buldu. 

Mevlana Değişim Programı-2Mevlana Değişim Programı-3
  


Sayfa Özeti: Mevlana Değişim Programı Bilgilendirme Toplantısı (18 Mart 2013)

Anahtar Kelimeler: